Systrar

Kontakt

Besöksadress
Viravägen 4
194 55 Upplands Väsby

Sjukanmälan av elever görs via Infomentor,  www.infomentor.se

Rektor
Annika Gustafson 
 mail: annika.gustafson@magnetica.se

Bitr. rektor
Ingela Robertsson  
 mail: Ingela.robertsson@magnetica.se  tel. 072 7107801            

 

 

Köket

Kökschef  Camilla Strömberg    camilla.stromberg@magnetica.se

Mellanmål  Mia Douhan   mia-maria.douhan@magnetica.se

Elevhälsan

Skolsköterska   Emma Lanstad      emma.lanstad@skolhalsan.se

Kurator  Stella Sällqvist                     stella.sallqvist@magnetica.se

Specialpedagog    Kajsa Jolstedt    kajsa.jolstedt@magnetica.se

Specialpedagog    Eva Böhm       eva.bohm@magnetica.se

 

 

 

Arbetslag Kastanjen:

Annlo Andersson          annlo.andersson@magnetica.se              arbetslagsledare förskoleklass och årskurs 1, Rönn och Kastanj

Carola Ståhl                   carola.stahl@magnetica.se

 Moa Landström          moa.landstrom@magnetica.se 

Jennifer Hansen          Jennifer.hansen@magnetica.se

Nina Berglund             nina.berglund@magnetica.se    arbetslagsledare årskurs 2-3, Rönn och Kastanj

Fritids                          073 734 5746

 

Arbetslag  Rönnen:

 

Micaela Nordqvist        micaela.nordqvist@magnetica.se

Malin Eriksson              malin.eriksson@magnetica.se

Zahra Etaat                     zahra.etaat@magnetica.se

Eva Andersson               eva.andersson@magnetica.se

Antonella Shamoun      antonella.shamoun@magnetica.se

Lottie Lundgren            lottie.lundgren@magnetica.se

Nese Giray                        nese.giray@magnetica.se

 

 

 

 

 

 Arbetslag 4-9 Äppeleken:

 David Nordin                  david.nordin@magnetica.se         arbetslagsledare

Emma Medioni               emma.medioni@magnetica.se

Joel Stål                         joel.stal@magnetica.se

Arzu Ayhan                     arzu.ayhan@magnetica.se

Katarina Dahlin             katarina.dahlin@magnetica.se

Jenny Callin                    jenny.callin@magnetica.se

Mikael Hermansson      mikael.hermansson@magnetica.se

Natalia Gerger               natalia.gerger@magnetica.se

Robin Calais                   robin.calais@magnetica.se

Peter Åkerberg              peter.akerberg@magnetica.se

Alejandro Becerra          alejandro.becerra@magnetica.se

Nina Berglund             nina.berglund@magnetica.se    arbetslagsledare årskurs 

Föräldraledig

Nese Giray                        nese.giray@magnetica.se